Expedice Jedov

V neděli 12. října 2010 již podruhé nastal čas, kdy jsme se sešli u školy a vyrazili s baťůžky na základnu do Jedova. Cesta nám rychle ubíhala, doprovodit nás šla deváťačka Katka, takže jsem to zvládli na jedničku. Po cestě jsme stihli nasbírat dřevo na večerní táborák, po příchodu jsme se ubytovali, opekli si špekáčky, u ohýnku si s kytarou zazpívali a nakonec jsme všichni zvládli obávanou stezku odvahy.
Potom jsme ještě ve tmě pozorovali z dálky svítící Náměšť. Noc jsme zvládli, i když se někomu usínalo hůře. Někdo ale po tak náročném dni usnul okamžitě.
Kvůli nemocem nás bylo letos v Jedově méně , přesto jsme si pobyt opravdu užili. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a druhý den po rozcvičce a snídani přijely pracovnice z DDM a připravily si pro nás zábavné dopoledne. Pak jsme ještě zvládli orientační hru, dobře se najedli a pomalu se chystali ke zpáteční cestě. Někteří z nás odjeli už z Jedova autem, ale zbytek z nás bez problémů dorazil do cíle ke škole, kde na nás čekali naši nedočkaví rodiče. My jsme se těšili domů, ale zároveň také na další rok do Jedova.

Další foto

Expedice Jedov_2.tř.

« Březen 2024 Květen 2024 »

Komenského zpěváček 2024

22. 04. 2024
Dne 9.dubna se konala pěvecká soutěž Komenského zpěváček pro žáky 1.-5.třídy.